İAYOSB
Ana Sayfa > İAYOSB > Yönetim

Yönetim

İAYOSB YÖNETİM KURULU

ADI SOYADI GÖREVİ TEL. E-POSTA  
Murat ÇÖKMEZ Yönetim Kurulu Başkanı (0216) 593 00 00 muratc@iayosb.com
Mehmet Ali FİNCAN Yönetim Kurulu Başkan Vekili (0216) 593 06 80 malif@iayosb.com
Ali Fazıl BÖYET Yönetim Kurulu Üyesi (0216) 593 19 90 afboyet@iayosb.com
Cem FAYDASIÇOK Yönetim Kurulu Üyesi (0216) 593 11 33 cem.faydasicok@iayosb.com
M.Sinan KILIÇ Yönetim Kurulu Üyesi (0216) 593 14 85 sinan@iayosb.com




İAYOSB DENETİM KURULU

ADI SOYADI GÖREVİ TEL. E-POSTA  
Merve TORBALI Denetim Kurulu Üyesi (0216) 593 00 61 mervetorbali@iayosb.com
Hakan HATİBOĞLU Denetim Kurulu Üyesi (0216) 593 01 41 hakan@iayosb.com




İAYOSB BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ



ADI SOYADI GÖREVİ TEL. E-POSTA  
Ayla DEV Bölge Müdürü ( 0216 ) 593 00 00 ayla.dev@iayosb.com
Gonca DEVRAN Yönetici Asistanı ( 0216 ) 593 00 00 asistan@iayosb.com
Özge ÖZGEN BALCI Yazı ve Hukuk İşleri Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 hukuk@iayosb.com
Üzeyir GÜMÜŞ İdari İşler ve Satın Alma Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 gumus@iayosb.com
İhsan YANIK İnsan Kaynakları Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 ik@iayosb.com
Seda ALKIM Basın,Yayın Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 sedaalkim@iayosb.com
İrem DİNÇMAN Grafik&Tasarım ( 0216 ) 593 00 00 grafik@iayosb.com
Müzeyyen ALADAĞ Muhasebe Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 aladag@iayosb.com
Ceyda AYDOĞAN Muhasebe Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 muhasebe1@iayosb.com
Ceyda İŞBİLİR Muhasebe Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 muhasebe2@iayosb.com
İsmail SEVER Elektrik İşletme ve Bakım Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 sever@iayosb.com
Ömer ARDALI Elektrik İşletme ve Bakım Birim Sorumlusu Yrd. ( 0216 ) 593 00 00 omer@iayosb.com
Mukaddes GÜLCÜ Çevre Koruma ve Kontrol Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 mukaddes@iayosb.com
Akın AKSOY Saha Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Eda GÖKÇİMEN Laboratuvar Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Nail ARISLAN Laborant ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Fikret UYSAL Laborant ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Yüksel KÖKSAL Saha Personeli ( 0216 ) 593 00 00 cevre@iayosb.com
Tahir YILDIZ Ruhsat ve Denetim Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 t.yildiz@iayosb.com
Atilla DOĞAN İmar ve Yapı Kontrol Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 atilla@iayosb.com
Sebahattin KÖSE Saha Ekip Şefi ( 0216 ) 593 00 00 s.kose@iayosb.com
Mehmet YALÇIN Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Salih YALÇIN Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Ramazan KARATEPE Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Erkan YALÇIN Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Ahmet KOÇHAN Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
İdris AKPINAR Altyapı Bakım Onarım Ekibi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Ufuk AKAR Güvenlik Birim Sorumlusu ( 0216 ) 593 00 00 iayosbguvenlik @iayosb.com
Nergiz AKIN Kosgeb Temsilcisi ( 0216 ) 593 00 00 kosgeb@iayosb.com
İsmail ÇOKADAR Ekipman Şefi ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Özay ÇELİK Cami Görevlisi ( 0216 ) 593 00 00 o.celik@iayosb.com
Zülfiya AHISKALI Odacı ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com
Bahar YÜREK Odacı ( 0216 ) 593 00 00 info@iayosb.com



ORGANİZASYON ŞEMASI